GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ingefärskrus 6035165
nr 603 5165
Ingefärskrus
+ 4st tallrikar, Kina 1800-tal
Kondition: tre tallrikar med små nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 18:26:13
1.500 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.700 kr
2.200 kr
2.400 kr